Розумний термостат HAMA 176593 WiFi

Розумний термостат HAMA 176593 WiFi від компанії joker - фото 1
8 000 ₴
Під замовлення, 12 днів

Доставка

 Самовивіз в м. Новояворівськ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 WayForPay
 Післяплата

Опис

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ОПАЛЕННЯМ

З ЛЕГКІСТЮ КЕРУЙТЕ ЦИКЛАМИ НАГРІВУ ТА ЕКОНОМТЕ ЕНЕРГІЮ

Ви прямуєте додому взимку після робочого дня: Ви з нетерпінням чекаєте затишного вечора з чашечкою смачного чаю й гарною книгою в затишній теплій вітальні. Але коли ви відкриваєте двері, вас зустрічає крижаний холодне повітря, тому що ви забули включити вранці опалення. Спростіть собі життя – вірний девізу «Зроблено просто». За допомогою нашого розумного управління опаленням будинку ви можете налаштувати різні сценарії опалення; але ви також можете змінити налаштування спонтанно з будь-якого місця. Завдяки цим автоматизованим циклів нагрівання ви можете легко заощадити багато енергії.

УПРАВЛІННЯ ОБІГРІВОМ ЧЕРЕЗ WLAN

ЗАВЖДИ ІДЕАЛЬНА КОМФОРТНА ТЕМПЕРАТУРА

Дуже тепло, дуже холодно — якщо ви постійно регулюєте опалення, тому що ніколи не можете досягти потрібної температури, то прийшов час для інтелектуальних радіаторних термостатів. Потім ви можете встановити бажану комфортну температуру для кожної кімнати у вашому будинку – вітальні, спальні або дитячої кімнати. І ви можете встановити його на певний час: температура у вітальні повинна бути затишною 24 градуси, коли ви повертаєтеся додому з роботи.

00176593-steuerung.png

РОЗУМНІ ТЕРМОСТАТИ

СИМБІОЗ КОМФОРТУ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Завдяки інтелектуальному опалення ви не тільки отримуєте високий рівень комфорту: встановлюючи цикли опалення, ви зменшуєте свої витрати на опалення. При переході з ручного управління можлива економія енергії до 30 відсотків.

Це досягається за рахунок більш ефективного нагріву; Наприклад:

 • Температура автоматично знижується при відкритті вікна.
 • При досягненні заданої температури обігрів відключається.
 • Температура автоматично знижується, коли вас немає вдома.

Це позитивно впливає на ваш екологічний відбиток і на ваше особисте благополуччя.

УСТАНОВКА З ЦЕНТРАЛЬНИМ БЛОКОМ УПРАВЛІННЯ

ПРОСТИЙ СПОСІБ УПРАВЛІННЯ ОБІГРІВОМ З ДОПОМОГОЮ WLAN

Модернізація системи управління опаленням з допомогою WLAN не представляє складності. Вам просто потрібно замінити існуючий радіаторний термостат новим інтелектуальним термостатом. Щоб перетворити систему управління опаленням в систему управління опаленням через WLAN, яку можна використовувати для управління інтелектуальними термостатами, необхідний центр управління. Цей центр управління встановлює з'єднання з вашою мережею. Продумане і практичне рішення: Hama поставляє центральний блок управління з інтелектуальними термостатами. Таким чином, радіаторні термостати для розумного будинку можна встановити за лічені хвилини. Інші радіаторні термостати «Розумний будинок» можна налаштувати на центральний блок керування одним натисненням кнопки. За допомогою вхідних в комплект адаптерів радіаторні контролери підходять до всіх поширених радіаторних клапанів, таким як Danfoss RA, RAV, Caleffi і Giacomini.

МОЖЕ БУТИ РОЗШИРЕНИЙ ЗА МІРОЮ НЕОБХІДНОСТІ

ВІД РОЗУМНОГО УПРАВЛІННЯ ОПАЛЕННЯМ ДО ПОВНОЦІННОГО РОЗУМНОГО БУДИНКУ

Стартовий комплект складається з центрального блоку управління і двох регуляторів опалення. Його можна розширити, включивши будь-яку кількість термостатів — можливо, ви захочете інтегрувати в свій розумний будинок більше двох радіаторів. Всі продукти Hama Smart Home можуть управлятися за допомогою програми Hama Smart Home і можуть бути пов'язані один з одним. Якщо у вас вже є продукти для розумного будинку від іншого виробника і вони сумісні з Amazon Alexa і Google Assistant, їх теж можна комбінувати з допомогою голосових помічників.

download-apple.png

download-google.png

ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ І ГОЛОСИ

Сидячи на дивані, просто включіть опалення; або скажіть йому нагріти кімнату ще на один градус. Нагріванням можна керувати голосом за допомогою Amazon Alexa і Google Assistant. Точно так само ви можете змінити налаштування спонтанно за допомогою програми, у тому числі дистанційно. Наприклад, на різдвяному ярмарку і промерзли до кісток; ви говорите своєму опалення обігріти вітальню до 25°C.

00176593-intuitiv.png

РОЗУМНИЙ І ПРОСТИЙ

Інтелектуальними регуляторами опалення можна управляти, як зазвичай, з допомогою ручки. Світлодіодний дисплей загоряється тільки при повороті ручки. Інсталяція виглядає стильно; термостат гармонійно вписується в дизайн будинку.

00176593-schlicht.jpg

РЕЖИМ «У ГОСТЯХ» ДЛЯ СВЯТ І Т. Д.

Що робити з опаленням, коли ви відправляєтеся у відпустку на лижах і не хочете, щоб температура у вашому будинку стала надто низькою? Просто активуйте режим «Поза домом», і температура у вашому будинку буде підтримуватися на постійному рівні 16 градусів. Це запобігає, наприклад, замерзання труб і при цьому знижує витрати на опалення.

siri-shortcuts.png

ХОРОШІ НОВИНИ:

Всіма продуктами Hama Smart Home тепер можна керувати не тільки за допомогою Alexa і Google Assistant, але і за допомогою голосового помічника Siri .

siri-anleitung-1-en.png 1 СТВОРІТЬ СЦЕНУ

Функція Siri Shortcuts дозволяє управляти інтелектуальними сценами, які необхідно створити в першу чергу. Для цього звичайним способом створіть сцену, яку ви хочете активувати за допомогою Siri. Існуючий процес залишається незмінним.

siri-anleitung-2-en.png 2 ВІДКРИТИ ЯРЛИКИ SIRI

У додатку На сторінці огляду відображаються всі сцени налаштування. Ви знайдете нову кнопку «Siri Shortcut» у нижній правій частині. Натисніть кнопку.

siri-anleitung-3-en.png 3 ВИБЕРІТЬ ПОТРІБНУ СЦЕНУ

Відкриється сторінка, на якій ви можете додати свої сцени в ярлик Siri. Для цього, клацніть знак «плюс» поруч з відповідною сценою.

siri-anleitung-4-en.png 4 СТВОРІТЬ ЯРЛИК

Тепер ви можете створити ярлик. Для цього введіть формулювання команди, яка буде використовуватися для запуску цієї сцени. Якщо, наприклад, ви створили сцену для вечора кіно і хочете додати її у ярлики Siri, відповідною командою буде «Почати вечір кіно». Натиснувши кнопку «Додати в Siri», ви можете просто сказати Siri: «Привіт, Siri, почни вечір кіно». Потім Siri запустить сцену «Ніч кіно» з програми Hama Smart Home.

info.png

Додатковий рада: для управління окремими пристроями за допомогою Siri просто створіть короткі сцени, що відповідають тільки за вмикання, вимикання або перемикання окремого пристрою, і додайте їх у Siri. «Увімкніть вентилятор», «Вимкніть світло», «Гей, Siri, подивися на світ» — немає межі вашої уяви!

СТВОРЕННЯ СЦЕН І АВТОМАТИЗАЦІЇ

Отримайте максимальну зручність від своїх інтелектуальних продуктів, створюючи сцени та засоби автоматизації.

Наше управління обігрівом через WLAN пропонує абсолютно різні варіанти використання і функції, якщо ви підключаєте його до інших продуктів для розумного будинку або встановлюєте певні сценарії. Це дуже легко зробити з нашим додатком. Прості повсякденні ручні дії можуть бути повністю автоматизовані за допомогою систем розумного будинку.

Сцени і автоматизація роблять вашу повсякденне життя набагато приємніше і зручніше є:

СЦЕНАРІЇ

РОБИТИ ЖИТТЯ ЛЕГШЕ

Сценарій «Автоматичне регулювання температури»: Налаштуйте управління опаленням у відповідності з вашим щоденним графіком: температура у вашому домі автоматично підвищується до 23 градусів вранці і знижується до 17 градусів перед сном. Інтелектуальне управління опаленням робить можливими ці автоматичні цикли нагрівання. Ви можете налаштувати сценарії опалення у відповідності з вашими повсякденними справами і, таким чином, заощадити енергію і знизити витрати на опалення.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

У ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ ПРОДУКТАМИ

Комбінація з контактом двері/вікна якщо на вікні є віконний контакт WLAN, ви можете підключити його до інтелектуального термостата. Як тільки ви відкриваєте вікно або двері патіо, опалення вимикається. Таким чином, енергія не тікає в вікно — навколишнє середовище і ваш гаманець скажуть вам спасибі.

Дизайн (Колір, Візерунок, Мотив, Серія)

Колір білий
Відділ продукту Будинок і життя
Відтінок кольору білий

Зв'язок (З'єднання)

Передача сигналу Wi-Fi/Зигби

Область застосування

Контроль над Радіатори

Більше інформації про продукт

 • Інтелектуальне управління опаленням дозволяє програмувати цикли опалення, які відповідають вашому щоденному графіку, заощаджуючи енергію та зменшуючи витрати на опалення, наприклад, відключаючи опалення при досягненні певної заданої температури.
 • Проста настройка: готовий до використання всього за кілька хвилин
 • Стартовий комплект з інтелектуальним центральним управлінням: центр управління для підключення і управління радіаторними термостатами «Розумний будинок» через WLAN у вашій мережі.
 • Висока сумісність: працює з Amazon Alexa Google Assistant, iOS і Android. Також може бути підключений до всіх продуктів для розумного будинку, сумісним з Alex і Google Assistant, від інших виробників.
 • Може бути встановлений на всі поширені радіатори завдяки доданому адаптера (для Danfoss RA, RAV, Caleffi, Giacomini)
 • Простий запуск: інтелектуальні термостати ідеально підходять для інтелектуальної модернізації квартири або будинку, а також для підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.
 • Вільно визначаються програми і різні режими пропонують безліч можливостей для управління і автоматизації, наприклад: знижуйте температуру, поки ви не на роботі.
 • Стартовий комплект можна розширити за рахунок будь-якого кількості інтелектуальних елементів керування опаленням.
 • Створюйте групи або сценарії з допомогою пристроїв, інтегрованих у вашу мережу WLAN: наприклад, у поєднанні з віконним контактом відразу знизьте температуру при відкритті вікна.
 • Із зовнішнім режимом, автоматичний захист від замерзання, функція захисту клапана від вапняного нальоту, виявлення відкривання вікна
 • Прихований світлодіодний дисплей видно тільки під час роботи, звичне управління за допомогою поворотного перемикача
 • Ваші дані зберігаються виключно на німецьких серверах

Що в коробці

 • 2 радіаторних термостата «Розумний будинок»
 • 4 батарейки AA Mignon
 • 1 центральний пульт
 • 2 комплекти перехідників
 • 1 блок живлення з кабелем micro-USB
 • 1 короткий посібник

Системні Вимоги

 • Операційна система: Android 4.4 і iOS 8.0 або новіше

Примітка для споживачів

Amazon Alexa: у додатку Alexa необхідно активувати
необхідний навик Alexa «Hama Smart Solution» . Потім обліковий запис користувача додатки Hama Smart Home підключається до Alexa . Це дозволяє керувати пристроями за допомогою голосового управління (включення/вимикання). Google Assistant: для цього необхідно активувати послугу «Hama Smart Solution» в додатку Google Home. Потім обліковий запис користувача додатки Hama Smart Home підключається до Google. Це дозволяє керувати пристроями за допомогою голосового управління (включення/вимикання ). вимкнений).

Характеристики

Код товару
28727