Набір ножів Masahiro MV-S 136 112302 BB

Набір ножів Masahiro MV-S 136 112302 BB від компанії joker - фото 1
31 758 ₴
Під замовлення, 12 днів

Способи доставки

 Самовивіз в м. НовояворівськБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 WayForPay
 Післяплата

Опис

Набір Masahiro у декоративної упаковці, що складається з серії ножів MV-S: Chef 210 мм , Santoku 175 мм і Utility 120 мм . В кухарський ніж і Santoku ніж два самих популярних і найбільш часто використовуваних інструментів для роботи на кухні, а безліч доповнюється універсальним утиліта ніж для обробки невеликих виробів. Все упаковано в красиву коробку, створюючи ідеальний подарунковий набір. Характерна форма кухарського ножа            

 , походить з французької кухні, використовується для багатьох кухонних завдань, а назва кухарського ножа підкреслює той факт, що це незамінний інструмент для кожного кухаря. Ніж дуже легкий, а ручка надійно лягає як маленькі, так і великі руки. Завдяки ідеального балансу між лезом і ручкою, він дозволяє робити ритмічні, дуже ефективні коливальні руху по поверхні при нарізці або подрібнення різних продуктів.

Сантоку - традиційний японський ніж, який часто називають аналогом західного шеф-кухаря. Японська назва цього дуже популярного ножа означає «три чесноти» або «три чесноти». Це натякає на той факт, що цей ніж, характерний зовнішній вигляд якого нагадує комбінацію кухарського ножа та тесака, дуже добре підходить для нарізання, нарізання кубиками і нарізки.
 

Utility  - універсальний ніж, який представляє собою зменшену версію кухарського ножа. Його універсальність, доведена скрізь, де кухарський ніж занадто велика, робить його незамінним елементом кухонного обладнання. Зменшену версію цього ножа також можна успішно використовувати для пілінгу.
 

Ножі серії MV-S виготовлені з високовуглецевої молібден-ванадієвої нержавіючої сталі під назвою MBS-26 , яка була піддана триступеневої загартуванню до досягнення твердості 58-59 HRC . Кожне лезо було доведено до досконалості майстрами з більш ніж 30-річним досвідом, завдяки чому ножі Masahiro досягли надзвичайної гостроти.      

Характерна ручка з високоякісної нержавіючої сталі володіє антибактеріальними властивостями і дуже проста в догляді. Специальная перфорация на рукоятке делает захват чрезвычайно надежным, обеспечивая идеальный контроль над лезвием. Встроенная ручка с навершием представляет собой очень прочную и долговечную конструкцию с потрясающим внешним видом.


Ножи этой серии затачиваются с двух сторон, но в отличие от большинства западных производителей Масахиро затачивает их асимметрично 80/20 . Это означает, что режущая кромка смещена в одну из сторон по оси ножа. Преимущества использования асимметричной заточки составляют до 35% по сравнению с симметричным лезвием, поскольку режущая кромка тоньше, что делает ее намного острее.   

Тип стали: МБС-26
HRC: 58-59
Материал ручки:  нержавеющая сталь
Метод заточки: двусторонний, асимметричный 80/20
Габаритные размеры:
Общая длина (A): Повар: 335 мм; Сантоку: 300 мм; Полезность: 236 мм
Длина клинка (B): Повар: 212 мм; Сантоку: 176 мм; Полезность: 123 мм
Ширина (C): Повар: 46 мм; Сантоку: 46 мм; Утилит: 27 мм
Толщина (D): Повар: 2,0 мм; Сантоку: 2,0 мм; Утилит 1,8 мм
Весы: Повар: 160 г; Сантоку: 172 г; Полезность 78 г

Полезная информация:

  • Все ножи Masahiro очень острые, поэтому мы рекомендуем использовать их с осторожностью.
  • Ножи Masahiro нельзя использовать для нарезки замороженных продуктов (кроме серии, предназначенной для этой цели).
  • Не используйте ножи для других целей, кроме еды.
  • Для резки используйте деревянные или пластиковые разделочные доски.
  • Ножи нельзя мыть в посудомоечных машинах, так как они повредят режущую кромку.
  • Вымойте нож в теплой воде с добавлением моющего средства.
  • После мытья вытрите нож насухо.

Характеристики

Код товару
28052