Соковитискач Sage SJE530

Соковитискач Sage SJE530 від компанії joker - фото 1
12 000 ₴
Під замовлення, 12 днів

Доставка

 Самовивіз в м. Новояворівськ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 WayForPay
 Післяплата

Опис

Соковитискач Sage SJE530

SAGE - відмінний бренд побутової техніки

 

РОЗРОБЛЕНО В АВСТРАЛІЇ
доступні по всьому світу

Бренд Бревиль

Breville - великий бренд, але у нього багато місцевих партнерів на різних ринках, які допомагають реалізувати її бізнес-стратегію. В Європі група підтримує бренд Sage, який зараз стає загальноєвропейським. Продукція Breville продається більш ніж в 50 країнах світу, що доводить якість продукції - справжню новизну та привабливість для споживачів.

Основна стратегія Breville Groupe - розробляти і продавати невелику кухонну техніку найвищої якості, з довгим терміном служби і високим рівнем комфорту для користувача. Бренд підтримується фахівцями по всьому світу. Історія Brevill сходить до 1932 року, коли Brevill був першим виробником в світі, який розробив і почав продавати тостери для сендвічів. Продукт мав величезний успіх і був проданий 400 000 одиниць після того, як він був запущений в Австралії в 1974 році, і бренд Breville став дуже популярним в Австралії. Основою зростаючих продажів і комерційного успіху продукції Breville є інвестиції в розробку продукту, орієнтація на дизайн та інновації.

Соковижималка для шавлії

 Соковитискач Sage SJE530Соковитискач Sage SJE530

 
Sage Nutri Juicer Plus Cold - новинка серед соковижималок. Використання технології холодного віджиму, яка не збільшує тепловиділення більш ніж на 1 ° C. Завдяки отвору для наповнення 88 мм ви можете завантажувати цілі фрукти, такі як яблука і груші, а завдяки величезному 2-літровому контейнера для соку у вас завжди буде достатньо свіжого соку для всієї родини.

Міцна конструкція

Соковитискач Sage SJE530Соковитискач Sage SJE530 

Міцна металева конструкція прикрасить вашу кухню. Бездоганна обробка і увагу до кожної деталі, високоякісні матеріали, стильний дизайн і використання новітніх технологій роблять соковитискач Sage надійним пристроєм для частого і тривалого використання навіть у найвимогливіших домашніх господарствах.

Дуже великий отвір для наповнення

 Соковитискач Sage SJE530Соковитискач Sage SJE530Соковитискач Sage SJE530

Завдяки отвору для наповнення 88 мм ви можете завантажувати цілі фрукти, такі як яблука і груші, а завдяки величезному 2-літровому контейнера для соку у вас завжди буде достатньо свіжого соку для всієї родини. Пристрій має 2 налаштування швидкості, які дозволять отримати максимальний вихід фруктового соку.

Характеристики

Код товару
28523