Базова станція IP-DECT Gigaset N870IP

Базова станція IP-DECT Gigaset N870IP від компанії joker - фото 1
23 000 ₴
Під замовлення, 12 днів

Доставка

 Самовивіз в м. Новояворівськ
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 WayForPay
 Післяплата

Опис

Gigaset N870IP
Базова станція DECT IP

Масштабована система DECT IP з декількома базами, що забезпечує безперебійну бездротовий зв'язок на будь-якому підприємстві. Многосотовая система Gigaset N870 - це інноваційне та революційне рішення, яке об'єднує можливості базовій станції DECT і DECT Manager і створює яка є високомасштабована, надійну і мобільну телекомунікаційну систему для будь-якої компанії, незалежно від її розміру. Кожна система підтримує до 250 телефонних трубок і 60 паралельних телефонних дзвінків, задовольняючи потреби малих та середніх підприємств. Інтеграція декількох підсистем дозволяє створити узгоджене рішення, яке підтримує великі компанії та корпорації, забезпечуючи повний роумінг і передачу сполук. Співпраця з IP-комутаторами, а також телефонні послуги, що надаються в хмарі, якість звуку HD, плавна передача та роумінг - многосотовая система Gigaset N870 забезпечує повне покриття навіть на найбільших підприємствах. Всі доповнено простою реалізацією і найвищим рівнем надійності.

Найбільш важливі особливості:
• Концепція та налаштування єдиного пристрою, визначають функціональність
• Кожна підсистема DECT підтримує:
• До 250 користувачів облікових записів / SIP телефонів
• До 60 базових станцій
• До 60 паралельних телефонних дзвінків
• До 10 паралельних викликів, виконуваних однією базовою станцією
• Gigaset Integrator1 (віртуальна машина) об'єднує до 100 підсистем DECT в один великий домен з підтримкою переадресації дзвінків та роумінгу.
• Безперебійна переадресація дзвінків роумінг
• Телефонна книга LDAP (S)
• Професійна автоматична настройка
• Реєстрація телефону на основі IPUI
• підтримка uaCSTA для інтеграції CTI
• Користувальницькі клієнтські додатки XHTML
• Повне шифрування сигналізації і голоси
• Світлодіоди на передній панелі для відображення інформації про стан і харчуванні.

Технологія DECT і повна безпека
DECT - це цифрова технологія, яка гарантує шифрування і повну безпеку. Підслуховування розмови по бездротовій мережі неможливо. В системі N870IP, крім мережевої безпеки, додатково застосований протокол SIP, що забезпечує шифрування всієї передачі. Функції безпеки включають SRTP / SIPS / TLS, LDAP (S) і HTTPS.

Масштабованість і можливість оновлення
Многоосновная система DECT N870 дозволяє розширити установку у відповідності з потребами кожної організації. Ви можете почати з невеликого впровадження, а систему можна розширити за міру збільшення кількості співробітників в компанії. N870IP PRO підтримує так звані середовища в розмірах S, M, L, XL і XXL. Установки від L до XXL отримують вигоду від підтримки платформи Gigaset Integrator, яка об'єднує різні приміщення, будівлі або поверхи в єдину телекомунікаційну мережу.

Зв'язок і сумісність
Многосотовая система N870IP працює з різними платформами та операторами мереж. Всі новітні професійні телефони Gigaset сумісні з системою N870 і забезпечують просту інтеграцію. Для одержання повного і актуального списку платформ, постачальників і сумісних навушників відвідайте нашу вікі-сторінку.

Проста установка.
Мережеві адміністратори оцінять можливість автоматичної настройки. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з онлайн-довідкою, файлами конфігурації XML, профілями і підтримкою стандартних протоколів робить настройку надзвичайно простою і швидкою. Gigaset N720 SPK (комплект для планування місця установки) також використовується для правильного позиціонування кожної базової станції N870, що підлягає установці.

Характеристики

Код товару
26043
Виробник
Gigaset