Радіоняня Motorola VM85 Connect

Радіоняня Motorola VM85 Connect від компанії joker - фото 1
12 300 ₴
Під замовлення

Способи доставки

 Самовивіз в м. НовояворівськБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 WayForPay
 Післяплата

Опис

Радіоняня для безпеки вашої дитини
Банер загального вигляду радіоняні MOTOROLA VM85 Connect

Вільне спілкування

Якщо ви також хочете спілкуватися з дитиною двосторонньо, у цієї няні є така можливість. Завдяки мікрофону, який передає навіть дуже тихі звуки, ви завжди знаєте, що відбувається в кімнаті дитини. Це дуже важливо, якщо малюк трохи старше. Завдяки 5-дюймовому дисплею ви можете бути впевнені в чіткому зображенні. Індикатор рівня звуку повідомить про те, в яких умовах дитина грає або спить.

Радіоняня MOTOROLA VM85 Connect зв'язок

Чи безпечна дитина?

Якщо температура в кімнаті дитини перевищує допустиму норму, ви отримаєте таку інформацію. Це допоможе вам весело провести час і добре спати. Завдяки няні ви можете відтворювати малюкові колискові пісні та аудіокниги, а також приватні записи. Щоб око дитини відпочило і розслабилося, можна м'яко підсвітити камеру. Поки ви займаєтеся домашніми справами, дитина спить, а камера не спить до 5 годин.

Радіоняня MOTOROLA VM85 Connect security

Сучасний додаток

Програма Motorola Nursery спеціально розроблена для тих, хто хоче мати всю інформацію в одному місці. Завдяки йому ви можете постійно записувати зображення протягом 24 годин, а також наближати зображення з камери. Ви можете зручно надсилати фотографії та відео своїм близьким прямо з програми. Для ще кращої інформації ви можете підключити до станції до 4 камер і бачити зображення з усіх - на одному дисплеї.

Додаток радіоняні MOTOROLA VM85 Connect

Що включено?

Електронна радіоняня MOTOROLA VM85 Connect має пристрій для батьків, 2 блоки живлення, гарантійний талон та інструкцію користувача.


Функції
Кількість каналів передачі 2
Регулювання гучності Так
Тип Монітор для дитини
Оптична сигналізація Так
Індикатор увімкнення Так
Датчик дихання НІ
технічний
дисплей Так
Індикатор заряду акумулятора Так
Індикатор сигналу Так
Діапазон [м] 300
потужність акумулятор
Камера Так
Управління зі смартфона Так
параметри
Додаткові функції Додаток Motorola Nursery, Двосторонній зв'язок, Функція масштабування, WiFi зв'язок, Нічник, Високочутливий мікрофон, Можливість підключення 4 камер, Можливість установки камери під різними кутами
колір Білий
Документація включена Інструкція польською мовою, гарантійний талон

Характеристики

Код товару
60141